Dlaczego zdecydowaliśmy się na usługi podnośnikiem koszowym?

Razem z moim wieloletnim przyjacielem ze szkoły podstawowej postanowiliśmy założyć firmę. Nie bardzo mieliśmy pomysł na biznes. Od jakiegoś czasu jednak interesowaliśmy się pokątnie urządzeniami transportu bliskiego, w tym między innymi działaniem i zastosowaniem podnośników koszowych. Zebraliśmy odpowiednie fundusze na działanie firmy i kupno sprzętu – potrzebne były naprawdę wysokie dofinansowania, ale udało się je zdobyć. Ruszyliśmy z działalnością. Oto historia pewnej działalności.

DSC_0429Początkowo w naszej pracy wzorowaliśmy się na takich firmach, jak Rent-Expert. Niewiele mimo wszystko wiedzieliśmy na temat pracy w branży usług i wynajmu, jednak z każdym dniem nasza wiedza i umiejętności praktycznie się powiększały. Początkowo wykonywaliśmy tylko kilka rodzajów usług, te najprostsze, czyli mycie okien oraz montaż alarmów w firmach. Dodatkowe kursy na podnośniki koszowe pozwoliły nam rozwinąć skrzydła i zadziałać z większą efektywnością. Usługi podnośnikiem koszowym obejmowały w tamtym czasie również prace budowlano-remontowe i montaż reklam wielkoformatowych.

Tak samo dzieje się obecnie w innej, zaprzyjaźnionej z nami, firmie z Łodzi Rent-Expert. Choć moglibyśmy z nimi konkurować, to jednak osobiście mamy podejście zakładające przyjazne budowanie wizerunku i public relations. W tym zawiera się również profesjonalne wykonywanie usług podnośnikiem koszowym i budowanie przyjaznych relacji z klientami oraz okolicznymi firmami.